Jesteś w: Strona Pokemon >> Anime >> Lista odcinków >> Sezon 11 >> Odcinek 531


DPWW #11 Gorący przeciek
#531 Hot Springing a Leak!

Japońska premiera: 17.01.2008 r.
Amerykańska premiera: 28.06.2008 r.
Polska premiera: 07.02.2009 r.
Ważni bohaterowie: Leona (Justyna Bojczuk), mama Leony (Joanna Domańska), tata Leony (Janusz Wituch), chłopak rozrabiaka (Cezary Kwieciński).
Miejsce akcji: okolice Gorących Źródeł.
Ważne Pokemony: Swinub, Wooper.
Ważne wydarzenia: brak.
Download: MegaUpload/Serwer PokeMana

Podczas podróży do miasta Veilstone nasi bohaterowie zatrzymują się u starej przyjaciółki Dawn - Leony, której rodzice zajmuje się prowadzeniem hotelu nad Gorącymi Źródłami. Jednak pewnego dnia woda, która zasilała źródła, przestała lecieć. Czy nasi bohaterowie odkryją powód tej dziwnej sytuacji?
Refleksje
To jest dziwne. Bardzo, bardzo dziwne.

Justyna Bojczuk zagrała Leonę i dobrze. Młoda aktorka z niezłym głosem, pasującym do postaci. Chłopaka rozrabiakę, który miał dosłownie parę kwestii - Cezary Kwieciński i brzmiał świetnie, prawie jak nie on. Tatę Leony zagrał Wituch, który jak zwykle brzmi tak samo, ale wcale to nie przeszkadza. Z kolei jej mama... brzmi zupełnie jak Joanna Domańska, znana fanom z ról takich jak Max, Clair czy Cassidy w serii piątej! Oczywiście mogę się mylić (okropnie podobnie do niej brzmi na przykład Brygida Turowska), ale jednak jestem niemal pewien, że to ona. Całego odcinka słucha się przyjemnie, tylko Marek Włodarczyk ciągle powinien pooglądać parę odcinków z wcześniejszych serii. Cóż.

Jeśli chodzi o dialogi - nie jest źle, ale... to Ash chce zostać trenerem Pokemonów? Myślałem, że mistrzem. W angielskiej wersji Leona mówiła, że ciężko pracuje nad byciem trenerką Pokemonów, a Ash powiedział, że on też. W jednym momencie Dawn powiedziała to samo, co zaraz wygłosiła również Leona, ale nie jest to jakiś szczególnie ważny błąd, można go nawet nie zauważyć.

Pokémon © and TM 1995-2009 dla Nintendo, Game Freak, Pokémon USA, Twin Media Power Video, Jetix Europe itd.
Materiały z tej strony mogą być używane w innych miejscach jedynie za zgodą autorów.
JETIX name & logo © and TM Disney Enterprises, Inc.
Strona Pokemon 2006-2009 © Daru
Autorzy strony i źródła

19:21:01 Image Hosted by ImageShack.us Top - 100 stron o Pokémon Mpokemon - Toplista! PokeSerwis.pl Top