Jesteś w: Strona Pokemon >> Anime >> Lista odcinków >> Sezon 11 >> Odcinek 546


DPWW #26 Złodziej, który ciągle kradł
#546 The Thief That Keeps on Thieving!

Japońska premiera: 22.05.2008 r.
Amerykańska premiera: 18.10.2008 r.
Polska premiera: 14.02.2009 r.
Ważni bohaterowie: Tyler (Mateusz Narloch), Giovanni (Cezary Kwieciński).
Miejsce akcji: brak danych.
Ważne Pokemony: Yanma, Yanmega.
Ważne wydarzenia:
- Jessie łapie Yanmę.
- Yanma Jessie ewoluuje w Yanmega.
Download: MegaUpload/Serwer PokeMana.

Na drodze do Sali w Pastorii, w której odbędzie czwarta walka Asha o odznakę, nasi bohaterowie spotykają młodego, rozpoczynającego trenera o imieniu Tyler, który właśnie usiłuje zdobyć swojego pierwszego Pokemona.
Refleksje
Wreszcie zmiana scenerii!

Po tylu odcinkach z Wallace'm, May i Zoey wreszcie coś innego! Spotykamy młodego trenera, Tylera, który koniecznie chce złapać Yanmę. Oprócz tego mamy ciekawy wątek Zespołu R i pierwszy raz od długiego czasu widzimy Giovanniego.

Jeśli chodzi o głosy... ech, nie jest źle, ale nie jest też genialnie. Tylera zagrał kolejny aktor młodego pokolenia, Mateusz Narloch, który potrafi grać o wiele lepiej od swoich rówieśników Maćka Musiała i Wojtka Rotowskiego. Niby lepiej by było, aby zagrał w jego miejsce jakiś profesjonalny aktor, ale z drugiej strony - zawsze to jakaś odmiana od zwykłych, Eurocomowych głosów. Najbardziej jednak w tym odcinku zawiódł mnie głos Giovanniego. Zagrał go ten sam aktor, co w serii 10, czyli Cezary Kwieciński! Osobiście liczyłem na Adama Baumana, ale zgaduję, że to byłoby za dużo. Ech.

Ostatnim odcinkiem serii zajął się pan Maciej Wysocki i znowu jest dobrze, ale nie idealnie. Atak "Bubble", zgodnie z tłumaczeniem Sun Studio Polska, został przetłumaczony na "Bąbelek", choć bardziej adekwatną byłyby "Bąbelki". Może nie jest to aż tak ważne, ale jednak błąd...

Ten odcinek zakończył pierwszą połowę odcinków wyemitowanych w telewizji Jetix w lutym 2009 roku. Dubbing tych odcinków miewał swoje słabsze, ale i lepsze momenty. Teraz pozostaje nam tylko czekać na pozostałe odcinki "Pokemon Diament i Perła Wymiar Walki" - już wkrótce na Jetix!

Pokémon © and TM 1995-2009 dla Nintendo, Game Freak, Pokémon USA, Twin Media Power Video, Jetix Europe itd.
Materiały z tej strony mogą być używane w innych miejscach jedynie za zgodą autorów.
JETIX name & logo © and TM Disney Enterprises, Inc.
Strona Pokemon 2006-2009 © Daru
Autorzy strony i źródła

19:21:01 Image Hosted by ImageShack.us Top - 100 stron o Pokémon Mpokemon - Toplista! PokeSerwis.pl Top