Jesteś w: Strona Pokemon >> Archiwum nowości >> Wrzesień 2006

Tytuły i program - 25-09-06, 22:23 GMT+1
Wszystkie obrazki w dziale anime zostały naprawione... Powinienem niedłguo wziąć się ostro za resztę strony, bo ostatnio BARDZO ją zaniedbuje. A dzisiaj bardzo szybko:

Uaktalniona została lista odcinków 5/6 sezonu oraz program TV.

Szybki news - 16-09-06, 21:40 GMT+1
Wraz z dniem dzisiejszym został powołany dział "Muzyka". Na chwilę obecną brakuje w nim tekstów, ale i tak zapraszam - link w menu, w dziale anime.

Oprócz tego lista odcinków 5/6 sezonu została uaktalniona o 2 nowe tytuły. O nowe tytuły i inne rzeczy uaktalniłem też program TV
I co dalej? Możliwe, że już wkrótce zrobię jakieś porównanie ale, jak już mówiłem, nie wiem kiedy. Szybciej postaram się trochę poszerzyć dział z muzyką i wreszcie zacząć listę odcinków. Ale niestety żadnej daty Wam podać nie mogę, bo i tak bym jej nie dotrzymał... I jeszcze jedno -- tymczasowo nie działa kilkanaście obrazków na stronie, postaram się to naprawić w ciągu kilku najbliższych dni.

Nic ciekawego... - 12-09-06, 21:22 GMT+1
Nie muszę mówić chyba już mówić, że do listy aktorów zostali dodani dwaj nowi bohaterowie. Oprócz tego w liście odcinków działu Porównania pojawił się, jak zwykle, nowy tyuł z nowego sezonu. Oprócz tego do porównania odcinka "Jesteś gwiazdą, Larvitar" została dodana informacja o tym kim NAPRAWDĘ jest pan Mason - wprost z dzisiejszego odcinka.

W najbliższych dniach postaram się zrobić stronę z tytułami i informacjami o pierwszych emisjach odcinków, później może wezmę się za porównania... Nie obiecujcie sobie zbyt wiele.

Aha -- dużo informacji z listy aktorów zostało potwierdzonych lub przekazanych przez AtoMana, który przysłużył się również do tego, że ten news ma taką formę, jaką ma. I dzięki mu za te informacje... I KROPKA!

Trochę nowości - 11-09-06, 22:11 GMT+1
Tuż po premierze nowego sezonu Pokemona na TV4 mam dla was kilka małych zmian. Po pierwsze program TV został uaktalniony o kilka nowych tytułów. Oprócz tego do listy aktorów zostały dodane nowe informacje z końca nowego odcinka MQ, m.in. nazwiska aktorek grających nową Jenny i nową Joy. Lista tytułów sezonu 5/6 z działu "Porównania" także została uaktalniona, o pierwszy tytuł. Postaram się od teraz dodawać nowe tytuły codziennie.

Wątpie, że uda mi się dodać jakieś nowe porównania w tym tygodniu, a NAWET w tym miesiącu - szkoła lekcje i inne sprawy zwyczajnie mi na to nie pozwolają. Postaram się zrobić porównanie odcinka "Unown Przemówił" już wkrótce - może w tym tygodniu, może za miesiąc - nie mogę Wam, niestety, nic obiecać.

A jeśli chodzi o dzisiejszy odcinek Pokemona - dubbing i akcja odcinka BARDZO mi się podobała i dobrze, żeby tak zostało. I o ile o akcję odcinków martwić się nie muszę, to dubbing pozostaje ciągle wielką niewiadomą...

"Jesteś gwiazdą, Larvitar" - 02-09-06, 17:50 GMT+1
Dzisiaj udało mi się zrobić kolejne porównanie odcinka z Master Quest. Jesteś gwiazdą, Larvitar specjalnie dla Was, premiera na TV4 we wtorek :-)

W ciągu kilku następnych dni nie spodziewajcie się ode mnie zbyt wielu aktalizacji - zaczyna się dla mnie szkoła i może być ciężko. Postaram się regularnie robić porównania w czasie premiery 6 sezonu na TV4, ale nie spodziewajcie się cudów - napisanie jednego porównania trwa więcej niż 3 godziny :-/

Mała aktualizacja - 01-09-06, 17:50 GMT+1
Dział z porównaniami został jako-tako dokończony - teraz możecie tam zobaczyć wszystkie tytuły, aż do PAC. No cóż, może wkrótce dodam też dział PAB? ;-) Link macie w menu.

Do programu zostały dodane dwa nowe niemieckie tytuły z PAB oraz tytuł pierwszego japońskiego odcinka z serii "Diamond & Pearl": DP #1 Początek! Z miasta Masago do miasto Futaba! Wszystko wskazuje na to, że w serii jednak będzie Satoshi, ale oprócz tego pozostaje nam tylko czekać...

Teraz pozostało mi się zastanowić nad tym, czy zrobić listę odcinków i zrobić porównanie jakiegoś odcinka... Mam nadzieję zdążyć przed MQ53 i nową serią... A Wam pozostaje tylko czekać :-P
Pokémon © and TM 1995-2009 dla Nintendo, Game Freak, Pokémon USA, Twin Media Power Video, Jetix Europe itd.
Materiały z tej strony mogą być używane w innych miejscach jedynie za zgodą autorów.
JETIX name & logo © and TM Disney Enterprises, Inc.
Strona Pokemon 2006-2009 © Daru
Autorzy strony i źródła

19:21:01 Image Hosted by ImageShack.us Top - 100 stron o Pokémon Mpokemon - Toplista! PokeSerwis.pl Top